Loading…

Bahtiri: Për koalicionin PAN-AKR pyetni Behgjet Pacollin

  • 12/06/2017 | 16:02

Bahtiri: Për koalicionin PAN-AKR pyetni Behgjet Pacollin

Kryetari i Mitrovicës nga AKR-ja, Agim Bahtiri, nuk ka pranuar të përgjigjet në lidhje me ndonjë koalicion të mundshëm në mes PDK-AAK-Nisma dhe AKR.


Bahtiri është pyetur për mundësinë e koalicionit me PAN-in, por ai është përgjigjur me pyetje duke ironizuar. “Kush është ky PAN”, ka pyetur Bahtiri.

Bahtiri për koalicionin PAN-AKR ka sugjeruar të pyetet shefi i partisë Behgjet Pacolli.

“Vetne Pacollin, e jo mua”, ka thënë kryetari i Mitrovicës për Lajmi.net.

Sipas rezultateve të fundit nga KQZ-ja del se PAN-i ka rreth 34% të votave, duke e lënë prapa Vetëvendosjen me 27% dhe LAA me rreth 25%.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë