Loading…

Bahtiri mohon prishjen e koalicionit me LDK-në (Video)

  • 07/12/2016 | 22:32

Bahtiri mohon prishjen e koalicionit me LDK-në (Video)

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri në një lidhje telefonike për rrokum tv, ka deklaruar se ende nuk ka asgjë zyrtare në lidhje me prishjen e koalicionit me LDK-në

“Unë zyrtarisht nuk kam kurgjo le ta kenë të qartë të gjithë qytetarët se Agim Bahtiri nuk e prish koalicionin në asnjë formë me Lidhjen Demokratike të Ibrahim Rugovës, kurse nëse është Lidhja Demokratike e Sadri Feratit dhe klaneve të tyre që janë me SHIK-un le të prishet”, ka thënë Bahtiri.

Këto komente Bahtiri i ka dhënë pas deklaratës së Sadri Feratit, i cili ka thënë se kanë prishur koalicionin me AKR-në në Mitrovicë./gazetametro.net

 

https://www.youtube.com/watch?v=sLNGKoL_Ebs

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë