Loading…

Bahtiri: Kriminelët duhet të gjenden dhe të dënohen më së ashpëri

  • 07/05/2017 | 14:23

Bahtiri: Kriminelët duhet të gjenden dhe të dënohen më së ashpëri

Në marshin protestues me moton “Stop vrasjeve. Ne jemi Ermali”, kryetari i komunës së Mitrovicë, Agim Bahtri shprehi edhe njëherë ngushëllime familjes së të ndjerit Ermal Kamberajt, i cili u vra mbrëmjen e së premtes në vendin e tij të punës.


Bahtiri ju bëri thirrje policisë dhe të gjitha organeve kompetente që të ndalen këto krime, pasi vendi do paqe.

“Këtë dënim të dhunës po e shoh te çdo familje tek çdo qytetar, andaj ne si Institucione ju bëjmë thirrje policisë dhe të gjitha organeve kompetente, o sot o kurrë t’i ndalim këto krime të mallkuara. Ky vend do paqe”, tha Bahtiri.

Ai më tej tha se kriminelët duhet të gjenden dhe të dënohen më së ashpëri “që dikush është dënuar ndonjëherë”.

24-vjeçari Ermal Kamberaj, u vra mbrëmjen e së premten me tre plumba në njërën prej kafiterive të Mitrovicës.

Identiteti i dorasit tashmë është zbuluar, por ai vazhdon të jetë në arrati./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë