Loading…

Bahtiri krenar me ‘fontanën më të bukur në Kosovë’ (Foto)

  • 28/05/2017 | 18:59

Bahtiri krenar me ‘fontanën më të bukur në Kosovë’ (Foto)

Sado që është  kritikuar nga opozita në Mitrovicë për mos realizimin e premtimeve në mandatin e tij të parë si kryetar, Agim Bahtiri ka njoftuar me krenari për ndërtimin e një fontane në Mitrovicë.


Bahtiri përmes një publikimi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar për ndërtimin e një fontane siç ka thënë ai “më të bukurën në Kosovë”.

“Në qendër të Mitrovicës po ndërtohet njëra nga fontanat më të bukura në Kosovë”, ka shkruar ai, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë