Loading…

Bahtiri i bindur se Avdullah Hoti do ta mposht Ramush Haradinajn

  • 17/05/2017 | 01:55

Bahtiri i bindur se Avdullah Hoti do ta mposht Ramush Haradinajn

Agim Bahitiri nga Aleanca Kosova e Re ka thënë se koalicioni i nënshkruar nga partia e tij dhe Lidhja Demokratike e Kosovës do t’i fitojë zgjedhjet e 11 qershorit.


“Jam i bindur se koalicioni ndërmjet LDK-AKR do t’i fitojë zgjedhjet – Hoti bindshëm fitues”, tha ai.

Bahtiri, ka thënë se i uron fat Ramush Haradinajt, partia e të cilit lidhi koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës.

“I uroj fat Haradinajt, të cilin e kam shumë mik, por sot e ka bërë rreshtimin e gabuar”, ka thënë Bahtiri për Ora e Fundit në Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë