Loading…

“Bad News Eagle” mposhten edhe në ndeshjen e dytë nga “ENCE”

  • 11/05/2022 | 21:14

“Bad News Eagle” mposhten edhe në ndeshjen e dytë nga “ENCE”

“Bad News Eagle”, ekipi shqiptar që po garon në garat e Major Ligë në CS:GO kanë pësuar edhe disfatën e dytë ndaj ekipit të “ENCE”.


Në sfidën e dytë që u zhvillua në mapin “NUKE” ata pësuan disfatë me rezultat 16-9, derisa në të parën u mposhtën me rezultat të ngushtë 16:12, transmeton KosovaPress.

Përkundër humbjes, ekipi “BNE” ka edhe një mundësi tjetër për t’u kualifikuar në fazën elitare të kësaj gare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë