Loading…

Baby G ndryshon përsëri pamjen, kështu duket tani ajo

  • 19/11/2020 | 18:08

Baby G ndryshon përsëri pamjen, kështu duket tani ajo

Baby G vendosi të ndryshojë pamjen gjatë kësaj periudhe.


Këngëtarja Gordana Kingji, e cila për publikun njihet si Baby G, ka vendosi t’i bëjë flokët ngjyrë vjollcë, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e tregoi me anë të disa videove që i ndau me fansat në Instagram, ku e sjell gjithë procesin e ngjyrosjes së flokëve.

Çfarë mendoni njerëz”, ka shkruar ajo sipër njërës video, ndërsa ky ndryshim po i shkonte shumë asaj.

Ndryshe Baby G gjatë kësaj kohe ka punuar për këngë të reja, ndërsa mbetet të shihet se çfarë do të sjell së shpejti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë