Loading…

Babë e bir therren me thikë nga një familje në Prishtinë: Policia tregon motivin e ngjarjes

  • 12/05/2022 | 08:48

Babë e bir therren me thikë nga një familje në Prishtinë: Policia tregon motivin e ngjarjes

Babë e bir janë sulmuar me thikë nga një i dyshuar në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur mbrëmë në rrugën Arben Xheladini në Prishtinë, rreth orës 19:30

Viktimat kanë përfunduar në QKUK, dhe sipas mjekut janë jashtë rrezikut për jetë.

Deri te përleshja ka ardhur pasi djali i viktimës kishte probleme me të dyshuarit.

”Rr. Arben Xheladini, Prishtinë, 11.05.2022 – 19:30. Dy viktimat meshkuj kosovarë (babë e djalë) janë sulmuar me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktimat kanë pësuar lëndime janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor, sipas mjekut janë jashtë rrezikut për jetë. Deri te rasti ka ardhur pasi djali i viktimës kishte problem me disa persona.”/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë