Loading…

Babë e bir shkuan të shesin bagëtitë, aksidenti i trafikut u bë shkak për vrasje: Flasin kolegët e policit të dyshuar

  • 29/12/2019 | 20:48

Babë e bir shkuan të shesin bagëtitë, aksidenti i trafikut u bë shkak për vrasje: Flasin kolegët e policit të dyshuar

Sot pak pa zbardhur dita, në Gjilan ndodhi një vrasje me armë zjarri.


Aty një qytetar në prani të të birit, u qëllua për vdekje nga një polic i cili ishte jashtë detyrës.

Sipas kolegëve të dorasit të dyshuar, kjo erdhi si pasojë e një aksidenti në trafik.

Pamjet në vijim mund të jenë të rënda për fëmijët dhe personat me shëndet të ligë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë