Loading…

Babai raporton të zhdukur vajzën e tij nga Gjilani

  • 02/10/2022 | 09:01

Babai raporton të zhdukur vajzën e tij nga Gjilani

Një prind e ka njoftuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.


Policia thotë se rasti është duke u hetuar, ndërsa prindi e ka raportuar në polici me datën 30 shator.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Gjilan 30.09.2022 – 17:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende. Rasti është duke u hetuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë