Loading…

Babai kopjon të bijën, fiton ndjekës më shumë se ajo

  • 15/11/2016 | 11:40

Babai kopjon të bijën, fiton ndjekës më shumë se ajo

Çdo prind ka mënyrën e tij se si të rrisë dhe të përkujdeset për fëmijët, mirëpo Chris Martin ka përzgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë që të shprehë mospajtimin e tij me fotografitë e cila e bija e tij ka postuar në rrrjetet sociale.

Ai ka ‘’kopjuar’’ vajzën e tij, duke bërë fotografi të njejta si ajo.

Madje, falë kësaj mënyrë interesante ai ka arritur që të fitojë dy herë më shumë ndjekës se e bija e tij./gazetametro.net

Shikoni fotografitë në vazhdim;

2

3

 

4

5

6

7

8

9

10

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë