Loading…

Babai kërcënon me vrasje dy vajzat e tij, ato lajmërojnë policinë

  • 24/05/2021 | 12:19

Babai kërcënon me vrasje dy vajzat e tij, ato lajmërojnë policinë

Dy vajza kanë raportuar në polici se babai i tyre i kishte kanosur ato me vrasje, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin e policisë së Kosovës nuk jepen detaje se përse kishte ndodhur kjo kanosje, por rasti po vazhdon të hetohet nga organet kompetente.

‘’ Prishtinë, 23.05.2021 – 09:30. Dy viktima femra kosovare kanë raportuar se babai i tyre mashkull kosovar ka kanosur ato me vrasje. Njësitë policore janë duke hetuar rastin.’’/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë