Loading…

Babai i të dyshuarit për vrasjen në Mitrovicë nuk është këshilltar i Veselit

  • 07/12/2016 | 14:20

Babai i të dyshuarit për vrasjen në Mitrovicë nuk është këshilltar i Veselit
Babai i të riut që dyshohet se e ka kryer vrasjen në Mitrovicë, nuk është këshilltar i jashtëm i Kryetarit të Kuvendit, siç u raportuar më herët.


Esat Beqiri, është staf i përhershëm i Kuvendit të Kosovës dhe mban pozitën e zyrtarit të lartë për pagesa, mëson lajmi.net.

Policia ka konfirmuar se ka arrestuar një person të dyshuar për vrasjen e 21 vjeçarit dhe ai, sipas burimeve brenda saj, ai është i riu Valdrin Beqiri, i cili është i dyshohet se ka kryer edhe vrasjen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë