Loading…

Babai i Aulon Zekës publikon bisedën e fundit që bëri me djalin në viber

  • 29/03/2018 | 13:28

Babai i Aulon Zekës publikon bisedën e fundit që bëri me djalin në viber

Derisa janë duke pritur drejtësi për vrasjen e  djalit të tyre 16 vjeçar, babi i Aulon Zekës ka publikuar bisedën e fundit me djalin e tij.


Biseda e fundit me Lonin tem. N12 hangra tosst edhe shkoj pa u përshëndet me mu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!’ ka shkruar ai.

“A mrrive në shpi?”

“O djali jem lajmrohu se na tranove se du me shku në polici me të lajmëru

Këto ishin mesazhet që babai i kishte dërguar Aulonit por nga i cili nuk mori përgjigje asnjëherë pasi Auloni tashmë ishte i vrarë.

Ndërkohë, bazuar në aktakuzë, tre të mitur akuzohen për vrasje dhe ndihmë në kryerjen e vrasjes në rastin e Aulon Zekës. I mituri i parë akuzohet për vrasje të rëndë, kurse dy të tjerët për ndihmë në kryerjen e vrasjes.

I mituri Zeka është vrarë me armë zjarri, sipas Prokurorisë, për motive të ulëta. Ai ishte vetëm 16 vjeç kur e vranë./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë