Loading…

Babai e gjen të vdekur djalin 24-vjeçar në ballkonin e banesës në Pejë, dyshohet për vetëvrasje

  • 22/06/2022 | 09:32

Babai e gjen të vdekur djalin 24-vjeçar në ballkonin e banesës në Pejë, dyshohet për vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, ku një person është gjetur pa shenja jete në ballkonin e banesës së tij.


Burimet e Gazetës Sinjali brenda Emergjencës njoftuan se në orët e mëngjesit kanë pranuar një thirrje për t’i dalë në ndihmë një qytetari, i cili dyshohej se ishte në rrezik për jetën.

Një ekip mjekësor i është përgjigjur thirrjes dhe me të arritur në lokacionin në rrugën ‘Lekë Dukagjini’, në ballkonin e një banese është gjetur një i ri i moshës 24-vjeçare, i cili ishte pa ndjenja.

Pas ekzaminimit për shenjat vitale, nga mjeku është konstatuar se personi kishte ndërruar jetë.

Sinjali mëson se të ndjerin e ka gjetur babai i tij, sipas të cilit i riu ishte i shtrirë në tokë dhe afër ishte një thikë. Dyshimet e para janë se 24-vjeçari ka kryer vetëvrasje, teksa në vendin e ngjarjes po ashtu ka dalë edhe Policia, të cilët po kryejnë veprimet e nevojshme policore.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë