Loading…

Babai dhe nëna e Hashim Thaçit votojnë në Burojë

  • 17/10/2021 | 14:10

Babai dhe nëna e Hashim Thaçit votojnë në Burojë

Babai dhe nëna e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë votuar në fshatin e tyre në Burojë.


Ndonëse në moshë të shtyrë, ata janë parë në qendrën e votimit në Burojë, duke e kryer obligimin qytetar.

Ish-kryeministri Hashim Thaçi, njëherësh edhe ish-president, po mbahet në Qendrën e Paraburgimit në Hagë për përgjegjësitë e tij gjatë luftës së UÇK-së si ish-udhëheqës politik i saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë