Loading…

Babadimrat e kaltër të Vala’s shpërndajnë dhurata

  • 28/12/2016 | 12:41

Babadimrat e kaltër të Vala’s shpërndajnë dhurata

Drejtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa sot ka shpërndarë disa dhurata për fëmijët në shesh, dhe në pikën e Vala’s në Sheshin Nënë Tereza.


Agron Mustafa, tregoi se pse babadimra të kaltër kanë vendosur tu japin dhurata fëmijëve.

Pasi që fëmijët nuk mund të jenë drejtëpërdrejt klientë të Vala’s ata mund të jenë klientë përmes prindërve të tyre.

Vala ka shpërndarë rreth 1 milion dhurata, javën e kaluar për të gjithë klientët e valas duke i dhurar nga 1 GB, internet.

foto2

Sipas Mustafës këto dhurata arrijnë vlerën prej një milion e gjysmë euro.

Për ti dhuruar fëmijëve dhurata sot, pjesë ishin edhe Stupcat. Agron Mustafa sot luante rolin e Tetës Gjyli. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë