Loading…

Azemi i propozon aleancë Albës: Gjithçka arrijmë me shoqëri të fortë

  • 09/12/2023 | 15:19

Azemi i propozon aleancë Albës: Gjithçka arrijmë me shoqëri të fortë

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka folur me Albën, duke i propozuar aleancë.


Ai i ka thënë se duhet t’u tregojnë të tjerëve se çka mund të bëjnë me një shoqëri të fortë.

“E vazhdojmë kështu edhe iu tregojmë çka mund të bëjmë me një shoqëri të fortë”, është shprehur ai.

Më poshtë keni videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë