Loading…

Avokati Gashi publikon foto me Nasim Haradinajn, i drejtohet me fjalë të rënda Gjykatës Speciale

  • 30/09/2020 | 21:26

Avokati Gashi publikon foto me Nasim Haradinajn, i drejtohet me fjalë të rënda Gjykatës Speciale

Avokati Tomë Gashi ka ofenduar Gjykatën Speciale duke e quajtur atë “të Serbisë”.

Në një postim në Facebook, Gashi ka postuar foton e tij së bashku me nënkryetarin e OVL-UÇK’së, Nasim Haradinaj.

Gashi ka thënë se është thirrur nga një person me një numër të panjohur i cili i ka thënë se është i ftuar nga Specialja.

Ndryshe, javën e kaluar Haradinaj është arrestuar nga Specialja. Ai është paraqitur para Tribunalit në Hagë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë