Loading…

Autobusi përplot me mërgimtarë niset për Kosovë, në përkrahje të Vetëvendosjes (Video)

  • 08/06/2017 | 19:18

Autobusi përplot me mërgimtarë niset për Kosovë, në përkrahje të Vetëvendosjes (Video)

Në afrimin e ditës së zgjedhjeve nacionale në vend, kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Dardan Molliqaj ka publikuar një video në të cilën shihen mërgimtarë të shumtë të cilët janë nisur për të ardhur në Kosovë, në mënyrë që të mund të votojnë.


Me këtë rast, Molliqaj ka theksuar se po u rritet zemra dhe se po forcohet vullneti me mobilizimin e zjarrtë të mërgatës.

Ky është postimi i plotë:

Po na rritet zemra e forcohet vullneti me këtë mobilizim të zjarrtë të mërgatës tonë.

Autobusët përplot me mërgimtarë janë nisur drejt Kosovës për ta bërë ndryshimin!

Kjo është shenjë e pamohueshme e fitores së Lëvizjes!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë