Loading…

Autobusët me fëmijë që u bllokuan në Brezovicë nisen drejt Gjakovës

  • 20/01/2018 | 22:19

Autobusët me fëmijë që u bllokuan në Brezovicë nisen drejt Gjakovës

Pas situatës së krijuar në Brezovicë ku ka rrëshqitur një autobus me nxënës, komandanti i policisë së Gjakovës, Kristë Gjokaj, ka bërë me dije që të gjithë autobusët tahsmë janë duke lëvizur në drejtim të Gjakovës.

“Te nderuar qytetar te Gjakoves, ju prinder qe keni femijet tuaj ne Brezovice. Sapo mora konfirmimin zyrtar se te gjithe autobuset tashme jan duke levizur ne drejtim te Gjakoves, por per shkak te bores levizja eshte ngadalsuar por e kujdeseshme”, ka shkruar Gjokaj në Facebook.

http://gazetametro.org/autobusi-me-nxenes-rreshqet-ne-brezovice-kryeministri-tregon-per-masat-e-ndermarra/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë