Loading…

Autobusët e Prishtinës janë gati (Foto)

  • 14/12/2016 | 14:52

Autobusët e Prishtinës janë gati (Foto)

I pari i Prishtinës, përmes një fotoje, ka treguar se autobusët urban të kryeqytetit janë gati, shkruan Gazeta Metro.

Ai në një publikim në Facebook, ka treguar pamje nga fabrika ku po prodhohen autobusët, duke thënë se ata janë “taze prej furre”.

“Foto nga fabrika. Taze prej furre. Coming soon…”, ka shkruar Shpend Ahmeti.

Ndryshe, 15 autobusët e parë të rinj për trafikun urban të kryeqytetit, është thënë se do të vijnë më 20 dhjetor, apo më së largu deri në fundvit./gazetametro.net

Ky është publikimi i Ahmetit:

15502772_10211465758743949_547061844_o

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë