Loading…

Aurela Hoxha nuk i lë vend imagjinatës në Festivalin e Filmit të Kanës

  • 21/05/2022 | 17:32

Aurela Hoxha nuk i lë vend imagjinatës në Festivalin e Filmit të Kanës

Këto ditë në Kanë të Francës po zhvillohet Festivali Ndërkombëtar i Filmit.


Mes pjesëmarrësve të shumtë, prezentë në këtë event duket të jetë edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha.

Ajo u rikthye në këtë festival, në të cilin ka pasur rastin që të marrë pjesë edhe më herët.

E veshur me një fustan kryesisht me material transparent dhe një dekolte shumë të ekspozuar, bukuroshja Hoxha i la shumë pak vend imagjinatës.

Dorezat prej lëkure të gjelbra dhe flokët bionde të lëshuara lirshëm, e bënin Aurelën që të dukej edhe më tërheqëse në këtë paraqitje.

“Shumë ndjenjë e mirë të kthehem, faleminderit Festivali i Kanës që më patët mua”, shkroi bukuroshja shqiptare në mbishkrimin e disa fotografive të ndara me ndjekësit e saj në Instagram.

Aurela përndryshe ka tash e sa kohë që është larguar nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re në Spanjë me partnerin e saj.

Vitin e kaluar, ajo gjithashtu është bërë edhe nënë për herë të parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë