Loading…

Audi Q8 po bëhet gati për promovim në Gjenevë

  • 13/02/2017 | 15:47

Audi Q8 po bëhet gati për promovim në Gjenevë

Duke u bazuar në njoftimet e fundit, në sallonin e promovimeve në Gjenevë këtë vit do të prezantohen vetura me performancë të lartë.


Në këtë event pritet që Audi të prezantojë modelin Q8, që do të jetë premierë botërore.

Ky model, pritet të jetë me motor V8 4.0 litërsh me 605 kuaj fuqi. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë