Loading…

Audi në vitin 2017 do të vijë me veturën e ëndrrave

  • 16/11/2016 | 23:13

Audi në vitin 2017 do të vijë me veturën e ëndrrave
Makinë të tillë si kjo, keni mundur të shihni vetëm në video lojëra, ndërsa krijuesi gjigant i veturave Audi do ta bëjë realitet.

Audi ka vendosur që pas një pune të madhe e të suksesshme, në vitin 2017 të prodhojë veturën e ëndrrave Audi R8 e cila do të jetë krejtësisht ndryshe dhe përtej fantazisë. Sjellja e një fantazie në jetë- ka koston e saj.

Çmimi i veturës është rreth 467 mijë euro por sigurisht që ia vlen për një veturë si kjo.

Përveç dizajnit të cilin e shohim përmes fotografive, detaje të tjera në lidhje me motorin ose performancat e veturës nuk janë bërë të ditura.

Në prag të përfundimit të këtij viti dihet se 2017 është një vit i super veturave./gazetametro.net

imageshandler-1 imageshandler-2 imageshandler-3 imageshandler-4 imageshandler-5 imageshandler-6 imageshandler-7

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë