Loading…

Atrakcioni nënujorë (Foto)

  • 01/02/2017 | 16:53

Atrakcioni nënujorë (Foto)

Qyteti i Brukselit është bërë me një atrakcion të ri. Bëhet fjalë për një restorant nënujorë të vendosur në pjesën e poshtme të një pishine të thellë.

Ky restorant quhet “Pearl” dhe është i vendosur në pishinën e cila është e thellë 33 metra. Kjo pishinë është ndërtuar për trajnimin e zhytësve profesionistë./gazetametro.net


Një çift duke pirë shampanjë në restoranin nënujorë “Pearl”
Belgians Florence Lutje Spelberg and Nicolas Mouchart drink champagne while sitting inside "The Pearl", a spheric dining room placed 5 metres underwater in the NEMO33 diving center in Brussels

Një sfërë nën ujë rreth 33 metra, që është shëndërruar në restorant
Belgians Florence Lutje Spelberg and Nicolas Mouchart dive into "The Pearl", a spheric dining room placed 5 metres underwater in the NEMO33 diving center in Brussels

Kjo pishinë më herët është përdorur për stërvitjet e zhytësve profesional
Belgians Florence Lutje Spelberg and Nicolas Mouchart dive next to "The Pearl", a spheric dining room placed 5 metres underwater in the NEMO33 diving center in Brussels

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë