Loading…
Atletico Madrid shënon fitore ndaj Juventusit, iu deshën vetëm pesë minuta
  • 20/02/2019 | 23:09

Atletico Madrid shënon fitore ndaj Juventusit, iu deshën vetëm pesë minuta

Atletico Madrid ka shënuar fitore të rendësishme në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt ndaj Juventusit, transmeton Gazeta Metro.


Madrilenët mposhtën Juven me rezultatin 2 me 0 në një ndeshje fantastike dhe me shumë raste shënimi.

Atletico arriti fitore me dy gola të shënuar brenda pesë minutave. Jose Gimeneze realizoi në minutën e 78-të, kurse Diego Godin vulosi fitoren në minutën e 83-të.

Ndeshja e kthimit mes këtyre dy skuadrave zhvillohet me 12 mars në ”Allianz Stadium”./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 23:22
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë