Loading…

Atletico Madrid kalon në epërsi kundër Manchester United

  • 15/03/2022 | 21:48

Atletico Madrid kalon në epërsi kundër Manchester United

Në kuadër të raundit të 16’të të Uefa Champions League është duke u zhvilluar ndeshja mes Manchester United dhe Atletico Madrid, ku ‘Los Colchoneros’ kanë kaluar në epërsi para pak momentesh, transmeton Gazeta Metro.


Me golin e shënuar nga Renan Lodi në minutën e 41′, Atletico Madrid ka zhbllokuar rezultatin e ndeshjes në ‘Old Trafford’.

Pas një harkimi në zonë nga sulmuesi francez, Antoine Griezmann me kokë ka realizuar Renan Lodi.

Kujtojmë që me këtë rezultat, skuadra e drejtuar nga Diego Simeone kalon në fazën tjetër. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë