Loading…

Atalanta shkund Milanin midis ‘San Siros’, reagim katastrofal nga Donnarumma

  • 23/01/2021 | 18:45

Atalanta shkund Milanin midis ‘San Siros’, reagim katastrofal nga Donnarumma

Atalanta ka kaluar në epërsi si mysafire e Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në Serie A.


Mysafirët kaluan në epërsi në minutën e 26-të përmes një goli me kokë nga Romero.

Ishte një goditje qëndrore, të cilën Gigi Donnarumma është dashur ta priste, por dështoi mjerisht.

Shikoni golin më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë