Loading…

Ata që më sulmojnë sot, do të jenë të parët që do të më marrin ‘në gryk’

  • 24/05/2017 | 22:16

Ata që më sulmojnë sot, do të jenë të parët që do të më marrin ‘në gryk’

Kryetari i AAK-së, njëherësh i nominuari për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK, Nisma, Ramush Haradinaj ka thënë të mërkurën, se ata që po e sulmojnë sot kandidaturën e tij për kryeministër, ndër të parët do të jenë që do ta marrin n’gryk kur ta merr këtë post.


Publikimi i plotë i Haradinajt në Facebook:

“Gruaja në Kosovë, do të jetë e Zoja e Shpisë, do të jetë e Zoja e Shtetit, për aq sa jemi të gjithë ne! Ata që po e sulmojnë sot kandidaturën për kryeministër të Ramush Haradinajt, ndër të parët do të jenë, që do “ta marrin n’gryk” Ramush Haradinajn – Kryeministër. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë