Loading…

Astrologia e njohur tregon kush e fiton ‘Big Brother VIP’

  • 27/01/2022 | 12:03

Astrologia  e njohur tregon kush e fiton ‘Big Brother VIP’

Në mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra”, ka qenë e ftuar astrologia e njohur Lorna Hysa.


Ku nuk shpëtoi pa parashikuar edhe fituesin e “Big Brother Vip”.

Sipas parashikimit të saj në bazë të letrave tarot ka thënë se Arjola Demirin si fituese bazuar në shenjën e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë