Loading…

Askush nuk ka arsye që ta fshehë të vërtetën në rastin Dehari

  • 30/11/2016 | 13:14

Askush nuk ka arsye që ta fshehë të vërtetën në rastin Dehari
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Kadri Veseli, ka deklaruar se askush nuk ka arsye për ta fshehur të vërtetën për rastin e Astrit Deharit.

Ai ka deklaruar se është e vështirë të flitet nga pozitat partiake, por ka sugjeruar se e vërteta për Deharin të besohet.

“Kemi qenë bashkë edhe në Strazburg dhe nuk besoj që ka deputetë në Kuvend, pavarësisht partisë, që nuk është për t’u zbardhur e vërteta. Nuk e di nëse mund ta ndihmojmë procesin me këto pyetje”, ka deklaruar Haliti gjatë kryesimit të seancës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë