Loading…

Askush nuk do të mund ta lëndojë Drenicën

  • 30/11/2016 | 12:23

Askush nuk do të mund ta lëndojë Drenicën

Kreu i PDK’së Kadri Veseli ka thënë se me fitoren e Ramiz Lladrovcit, më 4 dhjetor, do t’u jepet përgjigje të gjithë atyre që tentojnë ta dëmtojnë Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës dhe PDK-në.’

“ Drenasi do të dalë dinjitetshëm, ndonëse është sfiduar me këto zgjedhje të jashtëzakonshme, dhe se se askush nuk do të mund ta lëndojë Drenicën”, ka thënë Veseli /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë