Loading…

Ashley Graham pozoi me bikini për herë të parë pas lindjes

  • 18/11/2020 | 16:18

Ashley Graham pozoi me bikini për herë të parë pas lindjes

Ashley shfaqi fizikun në paraqitjen e fundit.


Ashley Graham është një prej emrave më të komentuar të fushës së modës, e kjo për shkak të peshës.

Ani pse shpesh pranon kritika të mëdha lidhur me peshën, modeles nuk i bën për këto komente dhe vazhdon të shfaq fizikun.

Së fundi, ajo ka ndarë një foto nga një prej fotosesioneve të saj, ku shfaqet e veshur me bikini transparente dhe shumë më të vogla se përmasat e saj.

Kujtojmë se Ashley Graham ka pak muaj që u bë nënë, ndërsa shumë shpesh promovon gjidhënien me imazhet që i publikon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë