Loading…

As Herolind Shala nuk mund të fsheh lotët: I kërkoj falje popullit tonë, i kemi dëshpëruar

  • 08/10/2020 | 23:13

As Herolind Shala nuk mund të fsheh lotët: I kërkoj falje popullit tonë, i kemi dëshpëruar

Herolind Shala duke mos mundur të fsheh dëshpërimin dhe lotët, i ka kërkuar falje tifozëve të Kosovës, pas humbjes nga Maqedonia.


“Gabuam në pjesën e fundit të lojës, kemi pasur shumë depërtime, por nuk kishim lojtarë në zonë, kemi pasur probleme sot, kemi pësuar dy gola të lehtë”, ka deklaruar Shala për Supersport.

“Kemi provuar të krijojmë raste, nuk ia dolëm”.

“Dua t’i kërkoj falje popullit tonë, i kemi dëshpëruar, duke mos arritur qëllimin që kemi kërkuar, na falni”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë