Loading…

Artisti që mahnitë me artin e tij me ngjyra ylberi

  • 22/11/2016 | 19:20

Artisti që mahnitë me artin e tij me ngjyra ylberi

Galeria e arteve në Ohio zakonisht është e mbushur me pjesë të artit klasik të cilat datojnë me qindra mija vjet më herët. Por, tash është rifreskuar me një vepër të artit shumë interesante nga artisti Gabriel Dawe.

Instalimi i quajtur “Plexus” është i veçantë ngase duket si një ylber!/gazetametro.net

dfrgetge thread-rainbow-installation-plexus-35-gabriel-dawe-1 thread-rainbow-installation-plexus-35-gabriel-dawe-3 thread-rainbow-installation-plexus-35-gabriel-dawe-4 thread-rainbow-installation-plexus-35-gabriel-dawe-7

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë