Loading…

Arta Nitaj shfaqet mahnitëse me bikini ngjyrë portokalli

  • 14/08/2022 | 08:50

Arta Nitaj shfaqet mahnitëse me bikini ngjyrë portokalli

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, sigurohet të marrë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.


Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, teksa si zakonisht po shijon pushimet në një vend luksoz.

Zeshkanja ka mahnitur me pozat e reja me bikini, ku ka vënë në fokus linjat me ngjyrën portokalli.

Nuk janë të paktat rastet kur ish-aktorja e “O sa mirë” flitet për format dhe fizikun e bujshëm.

Për këto poza tërheqëse, bukuroshja mblodhi mijëra pëlqime e komente të ndryshme.

Arta këtë periudhë ka qenë diskutimi për shkak të pushimeve, pasi fillimisht ishte në Spanjë e më pas në Itali.

Sidoqoftë, Nitaj ka kohë që nuk ka qenë pjesë e ndonjë projekti televiziv.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë