Loading…

Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

  • 12/05/2022 | 19:16

Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.


Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Përmes disa imazheve të realizuara nga makina, Arta shihet e veshur me një fustan veror ngjyrë gri që e përshtati me syze dielli dhe aksesor në qafë dhe duar.

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme, teksa bini në sy format trupore për të cilat ajo përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Ish-aktorja e “O sa mirë” u komplimentua për dukjen edhe nga fansat dhe miqtë e saj në hapësirën e komenteve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë