Loading…

Arta Elezaj provokon me pozat në bikini nga pushimet luksoze

  • 28/01/2022 | 11:09

Arta Elezaj provokon me pozat në bikini nga pushimet luksoze

Arta Elezaj ka provokuar sërish. Modelja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh fansat i qeros me foto të ngrohta.


Linjat trupore të perfeksionuara janë ato që përherë e kanë vënë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Arta ka ndarë imazhe nga pushimet luksoze, ku u komentua shumë për paraqitjen e saj.

Ajo u shfaq me bikini duke treguar asetet e bollshme trupore që posedon.

Ndryshe Arta numëron plot 234 mijë ndjekës në llogarinë e saj në instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë