Loading…

Arta Elezaj ngrit edhe më shumë temperaturat, pozon në bikine nga pushimet

  • 01/08/2021 | 16:09

Arta Elezaj ngrit edhe më shumë temperaturat, pozon në bikine nga pushimet

Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.


Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Ajo së fundi u shfaq në bikini me print leopardi duke marrë poza provokuese për kamerën, ku shihej me syze dhe fare grim në fytyrë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë me paraqitje joshëse për të cilat merr reagime nga më të ndryshmet në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]tametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë