Loading…

Arsyet pse vajzat e preferojnë dimrin më shumë për veshjet e tyre

  • 07/11/2016 | 22:13

Arsyet pse vajzat e preferojnë dimrin më shumë për veshjet e tyre

1. Mund të visheni në të zeza duke mos ju gjykuar askush
img_7778-0

2. Nuk ndjeheni mirë me një veshje? Vetëm vishni pallton tuaj të preferuar që gjithçka do të duket më bukur!
street-style-trends-colourful-coats-fashion-week-autumn-winter-2014

3. Shallat e mëdhenj bëjnë magjinë e tyre
hamscarves2-1

4. Më në fund mund të vishni xhemperin tuaj të preferuar për festat e fundvitit
original_ladies-reindeer-long-sleeved-top-red

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë