Loading…

Arsyeja pse nuk duhet t’i hudhni këto qese

  • 16/11/2016 | 17:27

Arsyeja pse nuk duhet t’i hudhni këto qese

Të gjithë i kanë në qejf dhuratat, por në to gjthmonë qëllon një qese e vogël e cila përmbanë ruza të vogla të cilat zakonisht i hudhim në mbeturina.
Por, është më mirë t’i ruajmë ngase ato i kanë këto efekte:

1.  Ndihmojnë në tharjen e telefonit në rast se i hyn uji
phone

2. I mbajnë stolitë e pastërta dhe të shkëlqyera
jewelery

3. I mbajnë ushqimet e thara
food

4. I mbrojnë ilaqet
pills

5. I mbrojnë dokumentet
documents

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë