Loading…

Arsenali arrin marrëveshje për transferimin e lojtarit

  • 04/01/2017 | 15:33

Arsenali arrin marrëveshje për transferimin e lojtarit

Arsenali ka arritur marrëveshjen për një lojtar të ri në afatin kalimtar të janarit.


Mbrojtësi i majtë i ekipit Hednesford, Cohen Bramall, do të transferohet në Londër brenda 48 orëve të ardhshme.

Lajmin e konfirmojnë mediat më të besueshme angleze të cilët thojnë që mbrojtësi do nënshkruaj kontratë për dy vjet e gjysmë./gazetametro.net

bramall

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë