Loading…

Arsenal-Newcastle United, formacionet zyrtare

  • 16/05/2022 | 20:53

Arsenal-Newcastle United, formacionet zyrtare

Arsenali është duke kërkuar me ngulm të përfundojë në top katërshe këtë edicion në Premier League.


Por për ta arritur një gjë të tillë, Topçinjve nuk u lejohet asnjë gabim në dy sfidat e fundit.

Në kuadër të xhiros së 37-të, londinezët përballen me Newcastle United në udhëtim, një ndeshje që vlen shumë për ta.

Arsenali në këtë takim vije pas humbjes 3-0 nga Spurs, derisa Newcastle dy humbjeve radhazi në kampionat.

Newcastle United: Dubrawka, Krafth, Schar, Burn, Targett, Guimaraes, Longstaff, Joelinton, Almiron, Saint-Maximin, Wilson.

Arsenal: Ramsdale, Tomiyasu, White, Gabriel, Tavares, Xhaka,Elneny, Saka, Odegaard, Smith Rowe, Nketiah.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë