Loading…

Arrestohet transportuesi i drogës

  • 12/12/2016 | 09:45

Arrestohet transportuesi i drogës

Operacionet anti kanabis nuk kanë të sosur. Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia e Dibrës. Autoritetet kishin marrë informacion se një automjet po transportonte lëndë narkotike me qëllim trafikimi, raporton tvklan.al

Kështu automjeti tip “Mercedez Benz”, me targa AA 177 OG, që drejtohej nga Arjan Çela u ndalua rreth orës 23:30, në aksin rrugor Maqellarë –Peshkopi. Pas kontrollit të automjetit u gjetën 5 kg kanabis, në sediljen e pasme. Arjan Çela, 45 vjeç, tani akuzohet për prodhim dhe shitje të narkotikëve. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë