Loading…

Arrestohet shtetasi francez, i gjenden marihuanë, afër 3000 euro dhe 11 telefona

  • 18/02/2022 | 09:31

Arrestohet shtetasi francez, i gjenden marihuanë, afër 3000 euro dhe 11 telefona

Një person me shtetësi franceze u arrestua për posedim të narkotikëve, në Ferizaj.


Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se atij i janë gjetur marihuanë, grinder bluarje, afër 3000 euro e 11 telefona.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

“Është arrestuar i dyshuari mashkull me shtetësi franceze, pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar 9.9 gram substancë narkotike e llojit marihuanë, një grinder për bluarje, një pako me rizlla, 2886 euro para të gatshme dhe 11 telefona mobil.”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë