Loading…

Arrestohet se shfrytëzonte njerëz për kërkim lëmoshe

  • 29/09/2017 | 10:27

Arrestohet se shfrytëzonte njerëz për kërkim lëmoshe

Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin që i njëjti ka shfrytëzuar persona të ndryshëm për punë të detyruar dhe kërkim lëmoshe.


Si viktima të trafikimit janë identifikuar tre meshkuj K/Shqiptarë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë