Loading…

Arrestohet prishtinasi, rrahu gruan dhe vajzën

  • 05/11/2018 | 09:53

Arrestohet prishtinasi, rrahu gruan dhe vajzën

Një person është arrestuar në Prishtinë, kjo pasi që pas një mosmarrëveshje ka rrahur bashkëshorten e tij dhe më pas edhe vajzën, shkruan gazetametro.net.


‘I dyshuari mashkull ka sulmuar fizikisht fillimisht bashkëshorten e më pas edhe vajzën e tij’, thuhet në njoftimin e Policisë.

I dyshuari është intervistuar, dhe me vendim të prokurorit është liruar.

Rasti do të shkojë në procedurë të rregullt.

Ndryshe, kohëve të fundit në vendin tonë ka pasur rritje të dhunës familjare./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë