Loading…

Arrestohet për armëmbajtje pa leje

  • 19/11/2016 | 12:24

Arrestohet për armëmbajtje pa leje

Policia e Kosovës arrestoi një të dyshuar për armëmbajte pa leje në Prizren gjatë bastisjes në shtëpinë e tij.

“Me urdhëresë të  Gjykatës Themelore në Prizren Njësiti policor ka bastisur shtëpinë e të dyshuarit mashkull K-Boshnjak”,thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Gjatë bastisjes, në shtëpi janë gjetur dhe konfiskuar, një revole Ekol special, dy pushkë ajrore me 81 fishekë ,një shufër gome, tri thika  dhe 98 fishekë të kalibrave të ndryshëm, thuhet në raport./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë