Loading…

Arrestohet pasi vjedhi 11 shishe raki dhe kanosi tre policë

  • 13/12/2016 | 10:46

Arrestohet pasi vjedhi 11 shishe raki dhe kanosi tre policë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Pejë, pasi që zbuluan se ka vjedhur 11 shishe raki dhe një ngrohëse elektrike.

Të gjitha kto kanë qenë pronë e viktimës të rastit të ndodhur në Pejë.

Për të mos mjaftuar, në momentin e arrestimit personi i dyshuar ka kanosur tre zyrtarë policorë. Pas kësaj i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë